Роботи у котеджному комплексі Yablunytsia вийшли на новий етап
01 Листопада 2022

Девелоперська компанія UBH.estate готує нові котеджі до заселення вже у наступному році. 

У селищі Яблуниця Яремчанського району Івано-Франківської області вийшли на екватор роботи по будівництву нового котеджного комплексу Yablunytsia.

Котеджне містечко має дуже зручну локацію та знаходиться всього за 15 хвилин від Буковеля та має дуже зручну інфраструктуру. Поряд знаходяться поштові відділення, супермаркети, аптеки та медичні пункти, центри по обслуговуванню особистого транспорту та багато іншого. До того ж екскурсія мальовничою природою Прикарпаття може приємно вразити навіть досвідчених поціновувачів затишку та спокою.

Усі котеджі будуються з повністю підведеними та готовими до експлуатації комунікаціями. Тобто, майбутнім власникам нової оселі у горах не треба буду турбуватися про комфорт, який вже прорахований при будівництві.

Зараз, ще залишається можливість обрати власний дім з двох варіантів: будуються котеджі площею 116 м2 та 140 м2. Усі будинки спроектовані так, щоб зберегти максимальну приватність одне від одного та мають земельну ділянку площею 5 соток. З питань безпеки, заплановано, що увесь котеджний комплекс буде з закритою територією та  приватною охороною.

Звертайтеся до нашого відділу продажів, щоб дізнатися деталі придбання, а краще приїжджайте на екскурсію до Прикарпаття, щоб на власні очі переконатися, що у таких містах варто не лише відпочивати, але й комфортно жити. 

Поділитися